پیام فرستادن
CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD
صفحه اصلی >
CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD نمایه شرکت

CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD

خالق (چین) شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

برای فعال کردن امن تر، پرداخت ساده تر!

CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD که در سال 2001 تأسیس شد، اولین مجموعه از کارتخوان جاسازی شده، کارت خوان، تحقیق و توسعه دستگاه Note Validator در چین است.
  • چین CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD نمایه شرکت
  • چین CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD نمایه شرکت
  • چین CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD نمایه شرکت
  • چین CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD نمایه شرکت
فروشگاه اصلی: آمریکای شمالی , آمریکای جنوبی , اروپای غربی , اروپای شرقی , آسیای شرقی , جنوب شرقی آسیا , خاورمیانه , افریقا , اقیانوسیه
نوع کسب و کار: سازنده , صادر کننده , فروشنده
برندها: CRT
تعداد کارمندان: 150~200
فروش سالانه: 10 Million-20 Million
سال تاسیس: 2001
صادرات p.c: 80% - 90%
معرفی

چین CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD نمایه شرکت 0

CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD که در سال 2001 تأسیس شد، اولین مجموعه کارتخوان جاسازی شده، کارت خوان، تحقیق و توسعه دستگاه Note Validator، ساخت و فروش در یکی از شرکت های با فناوری پیشرفته است.ما پیشرو ماژول پرداخت کارتی و ماژول پرداخت نقدی در چین هستیم. پس از بیش از 20 سال کشت عمیق در صنعت، ریشه در زمینه های حرفه ای برای ترویج نوآوری و توسعه تبدیل به تامین کننده برجسته ماژول پرداخت شد.

 

Reبا تکیه بر نوآوری مستمر تحقیق و توسعه، ما بر پیشرفته ترین فناوری اصلی در صنعت تسلط داریم. و خدمات انعطاف پذیر به اکثریت جهانی از نیازهای متمایز مشتریان، برای ارائه راه حل های سفارشی کارآمدتر و کامل تر، پایبندی به همکاری برد-برد با مشتریان، برای ایجاد ارزش بالاتر برای کاربران جهانی. محصولات ما به طور گسترده در امور مالی، ارتباطات، برق، حمل و نقل، مراقبت های پزشکی، تامین اجتماعی، کنترل مالیات، گمرک و سایر زمینه ها استفاده می شود و توسط مشتریان در صنایع مختلف بسیار تحسین می شود.

 

مانندیک شرکت علم و فناوری، ما به نوآوری های تکنولوژیکی اهمیت زیادی می دهیم. گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 را در سال 2002 گذراندیم. دستاوردهای تحقیق و توسعه قابل توجه است: بیش از 130 حق مالکیت معنوی و 8 گواهینامه بین المللی برتر EMV و CE را به دست آورده است.

 

چین CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD نمایه شرکت 1

 

مندر آینده، فرصت های توسعه گسترده تری را به وجود خواهیم آورد.در حالی که متعهد به توسعه پردازش کارت هستیم، برنامه یکپارچه سازی ماژول پرداخت، اینترنت موبایل و هوش مصنوعی AI+ را افزایش خواهیم داد و تحقیق و توسعه و نوآوری محصولات سری RMB دیجیتال را تعمیق خواهیم داد.در آینده، Shenzhen Chuangzi برای ارتقای تحول دیجیتال شرکت، در پیش گرفتن یک جاده پایدار، سبز و نوآورانه، و تبدیل شدن به یک ارائه‌دهنده راه‌حل‌های خواندن هوشمند و پردازش کارت پیشرو در جهان، بر قابلیت‌های تحقیق و توسعه فناوری پیشرفته تکیه خواهد کرد.

 

بذله گوییh افزایش توانایی های نوآوری، سفارشی سازی انعطاف پذیر برجسته، تحویل سریع تر و خدمات عالی، Creator اعتماد و همکاری مشتریان جهانی را به دست آورده است.ما به مفهوم توسعه "تمرکز بر مشتری" پایبند هستیم و همچنان خود را وقف توسعه صنعت ماژول پرداخت می کنیم تا حداکثر ارزش را برای مشتریان خود ایجاد کنیم.

 

 

 

Service

CREATOR به طور مداوم در حال پیشرفت همراه با سیستم مدیریت مدرن، استانداردسازی جریان، تشدید معماری است.بر اساس چین و حرکت به سمت جهانی، CREATOR دائماً جلو می‌رود و به خلق کردن ادامه می‌دهد، چشم‌انداز بزرگی را با مشتریان ایجاد می‌کند تا ارزش متقابل را به حداکثر برساند و صنعت را بهتر به جلو ببرد.

 

چین CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD نمایه شرکت 0

تاریخ

چین CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD نمایه شرکت 0

تیم ما

چین CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD نمایه شرکت 0

در هر زمان با ما تماس بگیرید

86-755-26710992
8/F، بلوک T3، مرکز تجاری شهر هوالیان، خیابان نانشان شماره 1001، منطقه نانشان، شنژن، گوانگدونگ، چین. کد پستی: 518054
درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید